2 1 5 10

 
Celem ułatwienia planowania zajęć w tygodniu i w wkndy, publikuję ogólny plan zajęć, jesteśmy dostępni cały dzień 4 x w tygodniu, jeżeli będzie taka potrzeba dostosujemy się do Was.

SEKCJA PONY – to dzieci podzielone w 3 grupach umiejętności jeździeckich:

GRUPA A – maluszki, które zapraszamy na oprowadzanki, poznawanie obsługi kucyków i poznawanie życia w stajni oraz bieganie po trawie, w towarzystwie opiekunów,  trochę takie stajenne przedszkole :)

GRUPA B – nieco starsze dzieci, podejmujące naukę jazdy na lonży, i próbujące zejśc z tejże lonży do samodzielnej jazdy (oczywiście pod okiem instruktora i decyzją instruktora)

GRUPA C – w tej grupie dzieci spędzą najwięcej swojego jeździeckiego czasu – jeżdżący samodzielnie, szlifujący umiejętności, podnoszący poprzeczkę sobie i koniom itp

Mam nadzieje grafik pomoże :) do zobaczenia – Ewa
Nic dodać nic ująć – kto siedzi w mmieście bo zimno tj nie pogoda do plażowania – zapraszamy do STAJNI!!! KONIE W MIEŚCIE to przypadek wyjątkowy i bardzo przyjemny :)

W ostatnim tygodniu skończyliśmy kurs na Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnościa jazda konna oraz INSTRUKTORA SZKOLENIA PODSTAWOWEGO PZJ także dołaczamy do grona szkoleniowców i nie scohodzimy ze ścieżki dokształcania się w edukacji nt jazdy konnej wogóle. Kurs odbył się w Dąbrówce Małej – Ośrodek Jeździecki EKWADOR w gronie ludzi z całej Polski. Głównymi wykładowcami byli Jacek Wodyński oraz Człowiek Legenda – Antoni Pacyński, treningi skokowe oraz ujeźdżeniowe na pewno duzo Nam dały i już nie mogę się doczekać zajęć na placu – najpewniej ruszamy już w marcu….

Ewa

W tereny zaś zawsze chętnie zabierze Was – Piotr – znawca krzaczorów w okolicach :)Przygotowaliśmy dla Was charytatywne kartki pocztowe, ze sprzedaży których będziemy mogli realizować cele statutowe Fundacji Końskie Zdrowie, cena 5zł.

Juą w grudniu do nabycia w GIFT SHOP ELBLĄG ul. Kowalska 3, oraz w wkndy w Biurze Fundacji i podczas zajęć GRUDNIOWE WIECZORY! Nie zastanawiajcie się – kartek nie jest dużo ;)                  © Copyright 2019 Fundacja Końskie Zdrowie – Elbląg All Rights Reserved | Strony Internetowe FUTURO