Tak to prawda, wracam do tradycji  organizowania zawodów towarzyskich i regionalnych w skokach przez przeszkody. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale Fundacja Końskie Zdrowie była jednym z pierwszych organizatorów zawodów jeżdzieckich, w latach 90tych wrześniowe zawody odbywały się na terenie Stadionu przy ul. Krakusa (to były czasy kiedy NI EBYŁO INTERNETÓW !!!). Obecnie dysponujemy pięknym parkurem i infrastrukturą by zawody te na nowo i na stałe zagościły w Naszych progach :)

Nadchodzące zawody to sparing skoczków w czterech konkursach, wracamy także do zabawy tym pięknym sportem i odkurzenia przez Szefów Ekip, Zawodników oraz Sędziów różnych odmian tych samych konkursów.

Poza konkursami, dokładności, z trafieniem w normę czasu i na styl – proponujemy Sztafetę gdzie para jeździec i koń po przejechanym parkurze oddaje palcat zawodnikowi na ziemi by pokonał wytyczoną trasę, a liczymy łączny czas tej drużyny!!

Mamy nadzieję, że liczne grono dzieci, młodzieży i dorosłych przyłączy się do sportowej rywalizacji na Naszym PIĘKNYM PARKURZE :) a uwierzcie mi będzie o co się starać.

Wkrótce uruchomimy panel zgłoszeniowy na www.zawodykonne.com

Do zobaczenia,

#KONSKIEZDROWIETEAM
                  © Copyright 2024 Fundacja Końskie Zdrowie – Elbląg All Rights Reserved | Strony Internetowe FUTURO